Участь у щорічній конференції для сімейних лікарів та педіатрів «Актуальні проблеми та перспективи сімейної медицини в Україні»

26-27 жовтня в місті Києві відбулася значуща подія  у галузі педіатрії: щорічна конференція для сімейних лікарів і педіатрів «Актуальні проблеми та перспективи сімейної медицини в Україні».

Конференція проходила за підтримки НМАПО ім. П.Л. Шупика, кафедри сімейної медицини.

Захід тривав два дні і за цей період конференцію відвідали близько 600 лікарів з усієї України, а, також, багато представників багатьох фармацевтичних підприємств.

Холдингова компанія «Юніфарма» була представлена ​​на конференції в форматі стендової  участі.

Завдяки цьому учасники конференції могли на місці отримати інформацію про продукцію Холдингу «Юніфарма, додаткові промо-матеріали, а також, висококваліфіковану консультацію по препаратам активної промоції:

Аріда Суха мікстура від кашлю для дітей,

Трикардин серцеві краплі,

Пантокрин (виробництва ТОВ «Тернофарм»),

Лорангін, Йодіксол (виробництва ТОВ «Мікрофарм»).

З доповіддю про проблематику кашлю «Кашель у дітей і підлітків: раціональні підходи до лікування» та ефективності використання Аріда Сухий мікстури від кашлю виступила професор Галина Володимирівна Бекетова (доктор медичних наук, заслужений лікар України, головний підлітковий терапевт МОЗ України, зав. Кафедрою дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П. Л. Шупика)

У своїй доповіді Галина Володимирівна підняла проблему низької імунізації в Україні, акцентуючи увагу на тому, що Україна знаходиться на останньому місці в світі (після країн Африки) за рівнем «колективного імунітету».

Доповідач звернула увагу на те, що якщо європейські країни можуть «собі дозволити» чекати 2-3 дні після початку захворювань (ГРВІ або інших вірусні інфекції) супроводжуються кашлем, і не призначати муколітики або відхаркувальні препарати, то в Україні, ми не можемо собі цього дозволити і починаємо призначати лікування відразу ж після початку захворювання. Таким чином, одним з найбільш ефективних препаратів на ранніх етапах захворювання, є препарат Аріда Суха мікстура від кашлю для дітей, який підходить до лікування комплексно, а складові препарату вирішують відразу кілька проблем:

1. Алтейний корінь стимулює бронхи і бронхіоли, таким чином, змушує їх скорочуватися і виштовхувати мокроту, в той же час є мукогідрантом - так як притягує воду і тим самим розріджує мокротиння.

2. Корінь солодки - складові якого, дратують на слизовій оболонці дихальних шляхів β-рецептори, тим самим підвищують активність залоз, які сприяють синтез сурфактанту в просвіт дихальних шляхів.

3. Амонію хлорид - є мукогідрантом.

4. Анісова масло - активує функції залозистого епітелію і захищає дихальні шляхи від «запалення».

5. Сода - є антисептиком і додатково «пом'якшує» слизову оболонку дихальних шляхів.

Таким чином, в простій і доступній формі доповідач розкрила проблематику кашлю у дітей і підлітків, через призму препарату Аріда Суха мікстура від кашлю для дітей і всіх складових препарату, донесла до аудиторії можливості лікування кашлю.