Знакова подія на шляху до модернізації компанії «МІКРОФАРМ»

Українська компанія-виробник «Мікрофарм» (м.Харків) запустила на своєму підприємстві нову аерозольну лінію виробництва «Pamasol».

Швейцарська компанія «Pamasol» - піонер у розробці інноваційних стандартів якості аерозольної продукції останні 50 років, з моменту зародження аерозольній індустрії. Вже з листопада 2015 року почнеться напрацювання першої серії оновленого антиастматичного препарату Сальбутамол-НЕО. Цей проект став черговим етапом на шляху до повної модернізації харківського заводу «Мікрофарм», який є лідируючим національним фармацевтичним підприємством з виробництва аерозольної і спреевой продукції.

Нова виробнича лінія для дозування і закупорювання протиастматичних аерозолів включає в себе всі передові технології з виробництва антистатичних засобів:

  • 100% точність дозування діючої речовини
  • гарантія дотримання однорідності продукту при фасуванні
  • високу якість вальцювання балону гарантує збереження герметичності та високої якості ЛЗ протягом усього терміну придатності
  • виробляється на дозволеному та безпечному для використання у виробництві та довкіллі хладоні 134а

На сьогодні ринок Сальбутамол в Україні - це 100% імпортна продукція, але завдяки модернізації виробництва, використанню сучасного швейцарського обладнання завод «Мікрофарм» планує реалізувати масштабну програму імпортозаміщення в цьому сегменті лікарських засобів.

Варто окремо відзначити європейські висококласні комплектуючі від італійської компанії ВАРІ (VARI LINDAL ГРУПА) - провідного виробника дозуючих клапанів для роботи з суспензіями і розчинами. Клапани VARI суміщаються з широким спектром складів, забезпечують високу точність дозування, низькі втрати пропеллента і гарантовану подачу лікарського засобу протягом усього терміну придатності препарату. Компанія «Мікрофарм» невпинно шукає практичні рішення для українського споживача, використовуючи при цьому тільки найкращі напрацювання та досвід європейських партнерів.